Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız 1990 yılında halıcılık sektörü ile iş hayatına başlamış, 1998 yılında da mobilya sektörüne girmiştir. Mobilya sektörüne Bellona, İstikbal ve Tepe Home markaları ile işe başlamıştır. 2003 yılında 8000 m2 alanı kapsayan bir alışveriş merkezini Kocaeli İli Darıca ilçesinde kurmuştur. 2008 yılında mobilya ve banyo dolabı üretim tesisi kurarak iş yelpazesini genişletmiştir. Halen Beyaz Eşya, Elektronik, Cep Telefonu, Züccaciye, Tekstil, Küçük ev aletleri, Perde, Çocuk Eşyaları, Banyo ve Mutfak dolabı ürünleri satışına devam etmektedir. Satış mağazamız  8000 M2’lik kapalı alan ile bölgemizdeki en büyük alışveriş merkezi olma hüviyetindedir.

            Firmamız kurulduğu günden beri yenilikçi ve bulunduğumuz bölgenin öncü firması olarak hizmetine devam etmektedir. Firmamız nakit ve kredi kartı ile ödemelerinin yanı sıra senetli satış yaparak müşterilerimizin daha rahat bir şekilde ödeme olanağı sunmaktayız. Sektörün öncü marka firmalarıyla çalışmaktadır. Müşterilerimize uygun fiyatla kaliteli ürün satmayı amaç edinerek, müşterilerimizin satın aldığı ürünlerden memnun kalmasını sağlamak için, en iyi ürünleri müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz. 

Tümev Mobilya olarak, Bellamobel markası altında Banyo ve Mutfak dolabı üretimini iş ortaklarımızla beraber yapmakta, hem perakende hem de İnşaat sektöründeki öncü firmalarla beraber çalışarak özel projelere çözüm sunmaktayız. Banyo ve Mutfak dolabı yanı sıra oda kapıları ve çelik kapı, duşa kabin gibi inşaat sektörünün başlıca ihtiyaçlarına sektöründeki öncü firmalar ile beraber çalışarak inşaat sektöründeki firmalarımıza ihtiyaçlarının büyük bir kısmını tek çatı altında  çözüm sunmaktayız.

Firmamızın perakende sektörü ve internet ortamında ürün pazarlamaya odaklandığını Tümev Mobilya da;

Uzman ve deneyimli kadromuz ile çağdaş ve modern tasarımlar yaratıp, bunları ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi şekilde projelendirmektedir. Müşterilerimizin talep ve isteklerini göz önünde bulundurarak, onların ihtiyaçlarına cevap verebilecek tasarımlar yapmaktadır. Zaman ve süre konusunda da çok titiz olan ekibimiz sayesinde projelerimizi her zaman, zamanında ve isteklere uygun olarak teslim etmekteyiz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.